Välkommen att kontakta oss

Properate värderar fastigheter över hela Sverige

På Properate värderingsinstitutet arbetar våra fastighetsvärdare utspridda över hela landet. Ring oss på vårt huvudnummer 0150-199 00, fyll i vårt kontaktformulär eller kontakta våra auktoriserade fastighetsvärderare med lokal förankring i just det länet där du vill ha hjälp här nedan.

Amanda Lindblom

Master of Business & Management och Auktoriserad fastighetsvärderare

Amanda har lokal förankring i Gävleborg och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-585 90 19
amanda.lindblom@properate.se

Emil Larsson

Ekonom och Auktoriserad fastighetsvärderare

Emil har lokal förankring i Västmanland och Dalarna och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-585 90 16
emil.larsson@properate.se

Erik Hernblom

CEO Properate, Jägmästare, Civilekonom och Auktoriserad fastighetsvärderare

Erik har lokal förankring i Södermanland och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-498 47 81
erik.hernblom@properate.se

Håkan Bennetoft

Jurist , Fastighets- och familjerätt, Fastighetsvärderare

Håkan har lokal förankring i Södermanland och Värmland och värderar alla typer av fastigheter.

010-498 47 85
hakan.bennetoft@properate.se

Conny Andersson

Byggnadstekniker / av SBR godkänd besiktningsman, medlem i expertgrupp för överlåtelsebesiktning

Conny har lokal förankring i Södermanland och arbetar över hela Sverige.

010-498 47 87
conny.andersson@properate.se

Peder Lindblom

Civilingenjör och Fastighetsvärderare

Peder har lokal förankring i Gävleborg och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-585 90 18
peder.lindblom@properate.se

Lars Lindqwist

Fastighetsvärderare

Lars har lokal förankring i Västerbotten och Norrbotten och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-585 90 11
lars.lindqwist@properate.se

Mats Elfsten

Administrative Manager Properate

Mats utgår från Södermanland och svarar på frågor gällande värderingar, fakturering och mycket mer.

010-498 47 84

mats.elfsten@properate.se 

Malin von Sicard

Civilingenjör och Auktoriserad fastighetsvärderare

Malin har lokal förankring i Västernorrland och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-585 90 13
malin.vonsicard@properate.se

Christine Hernblom

Marketing Assistant Manager

Christine utgår från Uppsala och arbetar med marknadsföring och andra marknadsfrågor.

010-498 47 88
christine.hernblom@properate.se

Erik Lauren

Ekonom och Fastighetsvärderare

Erik har lokal förankring i Stockholms län och värderar alla typer av fastigheter över hela Sverige.

010-498 47 86
erik.lauren@properate.se

Är du vår nästa medarbetare?

Vill du arbeta hos oss? Välkommen att kontakta oss via mail på:
info@properate.se

Rulla till toppen